Speciální pedagog

Speciální pedagožka obor speciální pedagogika – logopedie, působí na škole od září 2017. V rámci školy poskytuje depistážní, diagnostickou, metodickou i konzultační pomoc žákům se specifickými problémy, jejich rodičům i pedagogům. Spolupracuje a konzultuje s odborníky ŠPP, dalších zařízení i vedením školy.

Služby vyhledejte:

• Pokud vynaložená školní práce vašeho dítka neodpovídá výsledkům.
  • Jeho chování se významně liší od ostatních žáků. Má problémy v kolektivu.
  • Nevíte, jak mu lépe přiblížit problémové učivo, jak připravit optimální místo na učení.
  • Má „Doporučení“ od PPP a doporučení se neodráží ve školní práci.
  • Pokud vaše dítko má problémy v jakékoli fázi komunikačního procesu, nepřesně artikuluje, má nižší slovní zásobu, jeho řeč je gramaticky nepřesná apod.

Pokud máte zájem o orientační speciálně pedagogické či logopedické vyšetření, je třeba zákonnými zástupci podepsaný souhlas s tímto vyšetřením. Formulář si můžete vytisknout na stránkách školy, vyzvednout u p. učitelky třídní, případně u speciálního pedagoga. Informace o výsledcích vyšetření jsou důvěrné,  předávají se rodičům a zákonným zástupcům. Dalším odborníkům v případě potřeby pouze s jejich souhlasem.

Kontakt:
Speciální pedagog: Mgr. Jitka Svobodová
e-mail: svobodova@zsshk.cz
Konzultační hodiny jsou možné po vzájemné domluvě.

Školní logoped: Mgr. Vladimíra Bůtová
e-mail: butova@zsshk.cz
Konzultační hodiny jsou možné po vzájemné domluvě.